Haber

Oran; “Petekler Parkı’nı Alaçatı’ya kazandırıyoruz”

Hayata geçirdiği fiziki projelerle Çeşme’nin çehresini değiştiren Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, Alaçatı’nın kalbinde yeni bir yaşam alanı açmaya hazırlanıyor. Oran şimdiden Petekler Parkı’na Çeşmemize hayırlı olsun dedi.

Göreve geldiği günden bu yana ilçedeki yeşil alan sayısını artıran Önder Oran, spor sahaları, basketbol sahası, çocuk oyun alanı ile Alaçatı’ya yeni bir vizyon kazandıracak Petekler Park projesine başladıklarının haberini verdi. , kafe ve yemyeşil bir izlenim.

“Yeşil alanları çoğaltıyoruz”

Toplam 4062 metrekare alan üzerinde 1 adet basketbol, ​​1 adet voleybol sahası, 1 adet çocuk oyun alanı, Fitness Sağlıklı Yaşam Seti, Kafeterya ve Büfe, peyzaj alanları bulunan Petekler Park’ın kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacağını belirten Çeşmelilerin hizmetine sunan Oran, “Betonu değil yeşili çoğaltarak meydanlarımızı, parklarımızı genişletmeye devam ediyoruz. Çeşmemize vatandaşlarımızın aileleri ve sevdikleriyle birlikte nefes alabilecekleri bir yaşam alanı daha kazandırıyoruz. Şimdiden ilçemize hayırlı uğurlu olsun dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sebinkarahisar-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu